Організатори

Про конкурс
Правила участі
Журі
Номінації та нагородження переможців

epl-300x107Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина»

ЕПЛ – правозахисна організація, яка з 1994 року відстоює екологічні права, здійснює діяльність в сфері охорони довкілля, підтримання, відновлення та покращення його стану; та надає правову допомогу в захисті інших, насамперед дотичних до екологічних прав людини.

Нам не байдужий стан довкілля в Україні та за її межами, а також усі ті ризики, загрози та небезпеки, які несе з собою погіршення стану навколишнього середовища.

Сьогодні його охорона є найактуальнішою проблемою людства.
Поглиблюється загроза не тільки здоров’ю та добробуту людини, а й існуванню життя в цілому на нашій планеті.

Робота організації спрямована на трансформацію безпечного, а нерідко й надзвичайно забрудненого довкілля в сприятливе для життя та здоров’я, на збереження біорізноманіття, охорону флори та фауни, припинення неконтрольованих викидів та скидів небезпечних речовин у навколишнє середовище та усунення інших негативних факторів впливу, боротьбу з бездіяльністю щодо глобальних екологічних проблем в цілому та зміни клімату зокрема тощо.

Цей процес є важким і тривалим: нехтування екологічними правами, низький рівень їхньої пріоритетності, неефективна судова система України часто не дають змоги забезпечити належну охорону довкілля та захист екологічних прав.

Але як говорив Авраам Лінкольн: «Можливість того, що ми можемо зазнати поразки в бою, не повинна заважати нам битися за справу, яку ми вважаємо справедливою».

Ця віра у високі цілі нашої справи, поєднана з високим професіоналізмом та присвятою, є рушійним механізмом ЕПЛ.

zelene-maibutne«Дружина охорони природи м.Києва «Зелене Майбутнє» 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *