Маримонт

Учасник: Васильченко Дмитро, учень 10- Б класу Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», м.Іллінці Вінницької області.

Я, Васильченко Дмитро, учень 10- Б класу Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» проживаю в м.Іллінці Вінницької області. Наше місто невелике, але дуже мальовниче. Я хочу презентувати на конкурс «Зелені перлини-2015» такий об’єкт нашого міста як Маримонт.


У 1845 році було збудовано цегляну споруду водяного млина«Маримонт». Походження назви «Маримонт» наразі достовірно невідоме. Але існує припущення, що місцевість названа на честь передмістя Варшави, яке і досі так зветься, і, навіть, є станція Варшавського метро «Маримонт». Коли зявилась ця назва у нашому містечку, чи в часу Сангушків, чи пізніше, Заплятерів, встановити неможливо. Але те, що вона завезена поляками – очевидно.
Біля Маримонту знаходиться гранітна скеля, яка є свідченням того, що ми живемо на гранітному щиті. Дуже хотілося б зберегти цей унікальний природній об’єкт.

Опубліковано у 1 етап, Вінничина, Проектовані об'єкти ПЗФ, пропозиції ПЗФ | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *