Дуб у ландшафтному заказнику “Федорівка”

Учасник: учні 5-го класу Тудорковицької ЗШ І – ІІ ст. Сокальського району, Львівської області. У 2014 /2015 навч. році наш клас під керівництвом класного керівника Савчин Тетяни Яківни працював над міні-проектом «Найстаріші дерева України». Мета нашого проекту – це обстеження місцевого лісу у пошуках найстарішого дерева. І ми знайшли зелену перлину нашого лісу – найстаріший дуб .

Дуб звичайний знаходиться у ландшафтному заказнику “Федорівка” поблизу с. Тудорковичі, у 88-му кварталі лісового масиву. Обхват стовбура 4,18 м, висота – близько 35 м , вік дерева –близько 400 років. Дерево у доброму стані, стовбур стрункий. Задля охорони та збереження вікового дуба на території місцевого заказника ми – учасники проекту вирішили збирати інформацію для оформлення документів, необхідних для надання віковому дубу статусу ” Пам’ятка природи місцевого значення”. Ще плануємо створити у цьому році екологічну стежку «Таємниці старого дуба».

Опубліковано у 1 етап, 2015, Львівщина, Проектовані об'єкти ПЗФ, пропозиції ПЗФ | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Дуб у ландшафтному заказнику “Федорівка”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *