Відео

 

Миколаївська Асканія-Нова

Фільм розповідає про перший степовий заповідник Правобережної України - природний заповідник "Єланецький степ", що знаходиться в басейні річки Громоклія в Миколаївській області. Фільм виготовлено Миколаївською філією Національного екологічного центру України (НЕЦУ).

Річка Вірьовчина

Фільм-репортаж про проблеми р. Вірьовчина і діяльність громадського об'єднання "Лицарський клуб" (м. Херсон).

Гранітно-степове Побужжя

"Там, де Південний Буг, пробиваючи дорогу серед залишків прапрадавніх архейських гір Українського кристалічного щит, лине до Причорноморської низовини, на півночі Миколаївської області розташувалась казкова земля. Земля знаменита і забута, зраджена й врятована. Земля великої краси, унікальної природи, історичних святинь української нації. Земля на ймення Гранітно-степове Побужжя". Фільм присвячено регіональному ландшафтному парку, що знаходиться поблизу с. Мигія Первомайського району. Можна дізнатися про Бузький каньйон та гирлову частину річки Бакшала, які належать до найцікавіших в археологічному відношенні регіонів України, а також про Гард -- адміністративний центр Буго-Гардової паланки, найбільшої за розмірами серед восьми територіальних одиниць Запорозької республіки. Фільм виготовлено Південною філією Інституту екології НЕЦУ (м. Миколаїв).

Кінбурнська коса

"Кінбурнська коса -- казковий корабель. Інколи він пливе спокійно, не поспішаючи, а іноді закриваючи небо напнутими вітрилами хмар, несеться, краючи водяні гори. Прекрасне дитя Дніпра-Славутича, земля сонця і піску, зачарованих луків і цілющих озер, сивих степів і прадавньої Гілеї, пташине царство та осередок значних рибних багатств -- справжня перлина Українського Причорномор'я". У фільмі мова йде про регіональний ландшафтний парк "Кінбурнська коса" (Очаківський р-н, Миколаївська обл.). Фільм виготовлено Південною філією Інституту екології НЕЦУ.

Дельта Дунаю в Україні (німецькою)

Документальний фільм про дунайський біосферний заповідник (німецькою)

Деснянські зорі

Документальний фільм про табір "Деснянські зорі" у Національному природному парку "Деснянсько-Старогутський"

Ірина Ставчук про зміну клімату на 5 каналі

Ірина Ставчук з Національного екологічного центру України розповідає про глобальну зміну клімату на 5 каналі.

Малі річки України. Частина 1.

Малі річки України. Частина 2

Відеопосібник "Малі Річки України", з трьоїх частин (загальна тривалість 20 хв). Автор Володимир Фесенко (громадська організація "Ярина", Київ).
1. Фільм перший "Проблеми". Дає загальну характеристику річок України, знайомить з функціонування м річкової долини та сучасним використанням ресурсів малих річок, яке призводить до деградації їх екосистем.
2. Фльм другий "Шляхи відродження". Розповідає як можна зупинити процеси длеградації малих річок, а також якимими можливостями і правами для цього можуть скористатись громадяни України.
3. Фільм третій "Запобігти, врятувати, допомогти". Продовжує опис стратегії оздоровленян та відновлення малих річок а також розповідає про різні види моніторингу стану річок.

Питьевая вода в Крыму. Часть 1

Питьевая вода в Крыму. Часть 2

Науково-популярний фільм, підготовлений організацією "Экология и мир" (м.Симферополь)

Прояв Часу №8. Частина 1.

Прояв Часу №8. Частина 2

Журналістське розслідування проблеми Ташлицької ГАЕС та Київського моря

Річка, що втратила красу. Частина 1

Річка, що втратила красу. Частина 2

Річка, що втратила красу. Частина 3

фільм розповідає про р. Самоткань

Орель-2000: Джерело натхнення. Частина 1

Орель 2000: Джерело натхнення. Частина 2

У фільмі йдеться про р.Орель.

Наш Римський ліс. Частина 1

Наш Римський ліс. Частина 2

Фільм розповідає про Римський ліс, що знаходиться поблизу р.Самоткань.

Календар Житлової балки. Частина 1.

Календар Житлової балки. Частина 2.

Домоткань - річка, що тече у небуття. Частина 1

Домоткань - річка, що тече у небуття. Частина 2

Фльм розповідає про одну з найменших приток Дніпра і про роботу еколгічного табору "Домоткань-2003".

Великі проблеми малої річки Бистріївки. Частина 2

Великі проблеми малої річки Бистріївки. Частина 3

Великі проблеми малої річки Бистріївки. Частина 1

Фільм розповідає про діяльність шкільного географічного товариства "Планета" (с.Головине, Черняхівський р-н, Житомирська обл.) зі збереження р.Бистріївка.

Тече річенька, невеличенька...

Відеофільм громаджськоїх організації "Таврійська заповідна допомога" (м.Мелітополь, запорізька обл.): "Тече річенька, невеличенька". Фільм розповідає про р.Молочна і її значення, про проблепми малих річок Молочна і Корсак та їх прилеглих територіїй. Важливе місце у фільмі відведено спогадам місцевих жителів.

Північна перлина. частина 1

Північна перлина. частина 2

Фільм про природу та проблеми Національного природного парку "Деснянсько-Старогутський"

Рейд по боротьбі з "павуками". Частина 1

Рейд по боротьбі з "павуками". Частина 2

Рейд по боротьбі з "павуками". Частина 3

Рейд проти браконьєрства, осінь-2007. Документальне відео. У фільмі показано хроніку рейду, виявлення та знищення браконьєрських знарядь лову риби.

Полювання в Україні. частина 1

Полювання в Україні. частина 2

Полювання в Україні. частина 3

Полювання в Україні. частина 4

Полювання в Україні. частина 5

Полювання в Україні. частина 6

Полювання в Україні. (Jagen si der ukraine). частина 1. Фільм знятий корумпованими браконьєрськими структурами як реклама для німців, що бажають приїхати в Україну пополювати за гроші. В фільмі показані шокуючі кадри вбивства занесеного до Червоної книги України зубра, викриваються інші факти...

Куда уехал лес? Он был еще вчера. ч.1

Куда уехал лес? Он был еще вчера. ч.2

Куда уехал лес? Он был еще вчера. ч.3

Куда уехал лес? Он был еще вчера. Ч.4

Куда уехал лес? Он был еще вчера. ч.5

Куда уехал лес? Он был еще вчера. ч.6

Куда уехал лес? Он был еще вчера.ч.7

Куда уехал лес? Он был еще вчера. ч.8

Куда уехал лес? Он был еще вчера. ч.9

Куда уехал лес? Он был еще вчера. ч.10

Куда уехал лес? Он был еще вчера. ч.11

Куда уехал лес? Он был еще вчера. ч.12

Куда уехал лес? Он был еще вчера. ч.13

Куда уехал лес? Он был ещё вчера. ч.14

Документальний фільм Валерія Ловчиновського про проблеми лісів України на прикладі Харківської області.

Кліматична акція під Мінприроди 10.12.2007

Кліматична акція під Мінприродит10.12.2007. Організовано Національним екологічним центром. Детальніше тут: http://h.ua/story/73968/і тут:http://h.ua/story/74033/

Український степ. ч.1

Український степ. ч.2.

Український степ. ч.3

Чорне море ч.1

Чорне море ч.2.

Чорне море. ч.3

Водні ресурси України

фільм інституту гідробіології НАН України

Відходи. ч.1.

Відходи ч.2

Відходи ч.3

Куди діваються відходи? Спочатку перекочовують на звалища. А далі частина перегниває. Однак, залишаються ще дві частини, які потребують особливої уваги. Одна з них — відходи, які не гниють. Друга — які перетворюються на отруту. З часом просто не буде де жити, окрім як серед гір відходів. А ще цікавіше — жити на горі сміття, яка «естетично» прикрита землею. Реальний приклад такого поселення дивіться у фільмі. Ви дізнаєтеся, що ховається в глибині саркофагів ново¬створених звалищ.

Кислотні дощі. ч.1.

Кислотні дощі ч.2

Кислотний дош. ч.3

Багато з того, що є у повітрі, — небезпечно. Іноді це не визначити по запаху. Однак можна помітити по деревам. Вони приймають на себе удар і... починають хворіти. Що саме робить дерева хворими? Дивіться фільм, і все зрозумієте.

Ерозія 1.1.

Ерозія 1.2.

Ерозія ч.2

Ерозія ч.3

Сонце, вода і вітер трощать каміння на дрібненькі кусочки. Далі за роботу береться життя, починаючи від моху і мікробів, які створюють грунти. Нажаль, цей процес творення обривається людиною. В Альпах, тропіках, чи на грядочці — наше втручання скрізь призводить до опустошення. У фільмі ви побачите, як це відбувається.

Хімія та охорона навколишнього середовища. ч.1

Хімія та охорона навколишнього середовища ч.2

На всьому, до чого доторкнулася хімія, можна ставити надпис «Отрута». В результаті маємо проблеми, від яких залежить життя. Як зробити чистим повітря? Як зберегти чистою воду? Що робити з відтоком нафти? Що робити з твердими відходами? У фільмі ви почуєте відповіді.

Сміттєспалювальний завод «Енергія» ч.1

Сміттєспалювальний завод «Енергія» ч.2

Туристичні агентства не водять екскурсій на звалища. Тож пройдемося у відео¬подорож. Ви побачите, як облаштовано одне із звалищ поблизу Києва. Чи надійне воно? Наскільки його вистачить? Як обійтися без нього? Із фільму дізнаєтеся про сміттєспалю¬вальні заводи. Побачите, як вони працюють і чи варто їх боятися. Ця екскурсія вам сподобається!

Прес-конференція ОПОРИ по НПП "Гуцульщина". ч.1

Прес-конференція ОПОРИ по НПП "Гуцульщина". ч.2

Проект з порятунку тварин у Харкові

Міжнародний проект з порятунку тварин «Комп'ютери замість тварин» на телевізійному каналі новин «24», 24 червня 2007 року. Проект має на меті заміну негуманних дослідів на тваринах комп'ютерними технологіями. Німецька благочинна організація «Люди за права тварин» надала двом харківським вищим навчальним закладам сучасне обладнання, яке допоможе врятувати життя 1200 тваринам щорічно. Проект здійснено у співпраці з британською міжнародною мережею за гуманну освіту ІнтерНІЧ. (more)

Проект "Компьютеры вместо животных"

Международный проект по благополучию животных "Компьютеры вместо животных" в новостях информационного агентства "МедиаПорт". Материал по поводу пресс-конференции в Харькове, организованной представительством ИнтерНИЧ на Украине (www.interniche.org) вышел в эфир 13 июня 2007г. Целью проекта является замена ряда экспериментов на животных в украинских Вузах компьютерными альтернативами. Немецкая благотворительная организация "Люди за права животных Германия" предоставила техническое оборудование, которое позволит ежегодно сохранять жизнь 1200 животным в двух харьковских университетах.

По лісовій і озерній Волині. ч.1.

По лісовій і озерній Волині. ч.2

По лісовій і озерній Волині. ч.3

По лісовій і озерній Волині. Передача "Невідома Україна"

Зелений бастіон. ч.1.

Зелений бастіон. ч.2

Зелений бастіон. ч.3

фільм про Волинь та Шацький НПП

Іван Парнікоза на ICTV про Труханів острів

2005-04-18 Іван Парнікоза у випуску новин на ICTV про Труханів острів. Сюжет з архіву, присвячений проблемі розміщення на Трухановому острові наметового містечка "Євробачення".

Конча-Заспа. Сюжет з 5 каналу.

2005-09 Гідронамив в Конча-Заспі

матеріали з архіву 5 каналу (поза сюжетами)

05-09-30 Сюжет про забудову Дніпра - 1

5 канал,05-09-30 Сюжет про забудову Дніпра – 1

05-09-30 Сюжет про забудову Дніпра - 2

05-09-30 Сюжет про забудову Дніпра - 2, торкається забудови та гідронамиву "Конча-Заспи".

Сюжет про забудову Конча-Заспи, НТН (паскудна екранна верcія)

Сюжет про забудову Конча-Заспи, НТН, 2006 р.Дуже неякісний запис з телевізора, проте все наче непогано чути.

Сюжет про забудову Конча-Заспи, Тоніс (екранна версія)

Сюжет про забудову Конча-Заспи, канал Тоніс, 2005 р. (екранна версія)

Сюжет про забудову парку Троєщина

2006-01-10 5 Канал, сюжет про забудову Парку борців за свободу і незалежність України (парк Троєщина).

Сюжет про дачу Білоконя в заказнику, Тоніс (екранна версія)

Сюжет про дачу Білоконя в заказнику "Лісники", канал Тоніс, 2005 р. (екранна версія)
до цього моменту все так, як і сказано в сюжеті. цікаво... жоден інший канал такого не показав. (more)

Сюжет про забудову Совських ставків, Тоніс (екранна версія)

Сюжет про забудову Совських ставків,Київ, канал Тоніс (екранна версія), 2005. ДОсі нічого не змінилось

Сюжет про руйнування Київськоі фортеці (екранна версія)

Сюжет про руйнування Київськоі фортеці, паганий запис з телевізора. 01.2007. Про боротьбу дирекції "Київської фортеці" та її директора Вячеслава Кулініча проти нищення споруд фортифікаційного комплексу.

Закрита зона про забудову і коррупцію в КНУ. Частина 1

Закрита зона про забудову і коррупцію в КНУ. Частина 2

Закрита зона про забудову і коррупцію в КНУ. Частина 3

5 канал. "Закрита зона". Журналістське розслідування про забудову та коррупцію в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та про його ректора пана Скопенка.

Земельный беспредел в Крыму

Земельный беспредел в Крыму (журналістське розслідування), 2005 р.

Погром наметового містечка на Хрещатику. Частина 2

2005-04-30 Погром наметового містечка Форуму Порятунку києва на Хрещатику. Частина 1: Розбірка після погрому.

Передача про Київську ландшафтну ініціативу

Передача "Хто в домі хазяїн" про Київську ландшафтну ініціативу та Обличчя Києва

ролик про парк "Троєщина"

Фільм підготовлений в рамках кампанії боротьби за збереження парку Троєщина ("Всеукраїнського парку борців за свободу і незалежність України" ) м.Київ Дружиною охорони природи "Зелене майбутнє"

Cюжет по новорічну ялинку в Києві

Cюжет по новорічну ялинку в Києві, ТСН, канал Київ, 4 грудня 2007 р.

На житомирщині замордували коней

Сюжет про мордування племінних коней на Житомирщині. ТСН, канал Київ, 4 грудня 2007.

Рейдерство на Хортиці. СТН.4.12.2007

Сюжет в СТН (канал Київ) про самозахоплення землі на Хортиці.

Погром наметового містечка на Хрещатику. Частина 1

2005-04-30 Погром наметового містечка Форуму Порятунку києва на Хрещатику. Частина 1: Власне погром

Київське сховище радіоактивних відходів

Новий канал, 24.03.07. Київське сховище радіоактивних відходів небезпеки пока що немає ні якої. Тому що підземні води, ґрунти, розповсюджується "не так бистро."

Поки в країні вибори, у Київській Міськраді продають землю

НОВИЙ КАНАЛ, Понедiлок, 01 жовтня, Сьогодні під будівництво передали близько 1000 гектарів столичної землі. Депутати під час голосування навіть не знали, де розташовані ці ділянки.

Розбірки на Пейзажній алеї в Києві 6.12.2007

Оперативна зйомка спіилювання дерев на Пейзажній алеї в Києві 6 грудня 2007 року.

Техногенна фосфорна катастрофа на Львівщині

сюжет з 5 каналу. Поблизу с.Ожидово перекинулися цистерни з жовтим фосфором, які прямували транзитом з Казахстану до Польщі. На відео: рятувальники намагаються загасити полум'я та фосфорно-повітряна хмара на місці катастрофи (more)

Ліквідація наслідків техногенної "фосфорної" катастрофи

Ліквідація наслідків техногенної "фосфорної" катастрофи поблизу с.Ожидів Львівської області.

Руйнування самовільної забудови на Ай-Петрі. відео 1

Руйнування самовільної забудови на Ай-Петрі. Листопад 2007 відео 1

Руйнування самовільної забудови на Ай-Петрі. відео 2

Руйнування самовільної забудови на Ай-Петрі. Листопад 2007 відео 2. "Новий канал"

Руйнування самовільної забудови на Ай-Петрі. відео 3

Листопад 2007. Розлив нафти в Керченській протоці. Відео 2

Листопад 2007. Розлив нафти в Керченській протоці. Відео 3

Листопад 2007. Розлив нафти в Керченській протоці. Відео 4

Листопад 2007. Розлив нафти в Керченській протоці. Відео 5

Листопад 2007. Розлив нафти в Керченській протоці. Відео 6

Листопад 2007. Розлив нафти в Керченській протоці.

В Черном море разлили нефть

НОВИЙ КАНАЛ, Понедельник, 12 ноября
Мазутно-серный коктейль в акваториях Азовского и Черного морей взорвется весной!

У Ялтинському гірськолісовому заповіднику сталася пожежа

НОВИЙ КАНАЛ, 24.03.2007. Буря принесла з собою ще й пожежі. У Криму вночі зайнявся Ялтинський гірськолісовий заповідник.

Потрійна ціна СОЗ

Потрійна ціна стійких органічних забрудників.

05-03-14 прес-конференція Віктора Іванченка

05-03-14 прес-конференція Віктора Іванченка (Голос Громади м.Києва)

Рейд по боротьбі з перевезенням первоцвітів

Оперативна зйомка рейдк по боротьбі з перевезенням первоцвітів на Київському вокзалі в 2005 році.

05-06-21 руйнування паркану

05-06-21 руйнування паркану на вул.Каштанова-вул Маяковського

Cюжет про боротьбу з будівництвом Епіцентру на Позняках

Cюжет про боротьбу з будівництвом Епіцентру на Позняках в 2005 році, канал НТН

"Повстанський вертеп" на Пейзажній алеї!

Повстанський вертеп. 15.12.07. Інше відео

Триває боротьба за збереження Пейзажнї алеї. 15 жовтня, у відповідь на знищення дерев забудовником, відбулася грандіозна акція, ініційована мешканцями прилеглих будинків.
У акції взяли участь близько 200 киян. Буквально за 10 хвилтн учасники дійства, одягнені в костюми звірів та розбійників, повністю повалили огорожу навколо незаконної забудови. На місці зрубаних дерев були посаджені нові.

Сюжет про антиялинкові рейди. 25.12.2007 (екранна версія)

Сюжет про рейди бо боротьбі з самовільними рубками новорічних ялинок. СТН. 25.12.2007

Борисенко Катерина виступає в Київраді 05-04-21

Борисенко Катерина з Національного екологічного центру України виступає в Київраді 05-04-21

Віктор Іванченко в Київраді 05-04-21

Віктор Іванченко з Голосу Громади м.Києва виступає в Київраді 05-04-21

Виступ Борисенко Катерини в Київраді 07-2005

У Міжнародний день захисту тварин в Україні вбивають собак

Рівне, 4 жовтня 2007, Інна Білецька, Микола Василюк – НТН

Приклад людської жорстокості в Ужгороді

іллюстрація жорстокого відношення до тварин Ужгородською "будкою" (події півторарічної давності). Вперше розміщено тут: http://www.youtube.com/watch?v=ds8fx9Ubra4

Пікет на захист безпритульних тварин у Києві

пікет на захист безпритульних тварин у Києві. Сюжет з передачі "Хто в Домі Хазяїн". Автор - Анжеліка Комарова

Передача про незаконне фотографування із тваринами

Передача "Хто в домі Хазяїн" про незаконне фотографування з тваринами в Києві

Рейд по боротьбі з торгівлею первоцвітами в Києві - 2007

Рейд по боротьбі з торгівлею первоцвітами в Києві - 13.02.2007. ЕКРАННА ВЕРІСЯ. Ролик змонтований з відеозаписів випусків новин 5 каналу, Інтеру, НТН та 1+1.

07-11-30 Марш безпартійних на захист Києва

30 листопада 2007 р. Акція "Марш безпартійних на захист Києва", під стінами Секретаріату Президента.

07-11-30 погром акції під Київрадою

Погром презентації фільму В.Ар'єва "Земля в Ілюмінаторі" на Хрещатику 30-11-2007. Оперативне відео.

Смерть на околиці

Документальний фільм про забруднення Ковалівського яру у м.Васильків Київської області. 2007

11-10-07 Сюжет про Ковалівський яр на "СІТІ"

11-10-07 Сюжет про Ковалівський яр на "СІТІ"

Зупинимо торгівлю первоцвітами!

Ролик з київського метрополітену – 2007

Повстанський карнавал: Битва проти бульдозерів

Повстанський карнавал: Битва проти бульдозерів. Акція кампанії "Збережи старий Київ" 17.11.2007 року на Пейзажній алеї в Києві.

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...далі


Приєднуйтесь!