Міжнародне товариство захисту тварин «SOS»

Спілка вільних журналістів «Природа над усе!»

До Міжнародного дня захисту тварин

Запрошують на мистецьку акцію у Притулку для тварин МТЗТ «SOS» у с. Пирогові (Голосіївський район м. Києва). Під час акції на воротах та стінах притулку будуть намальовані картини зоозахисного змісту. Тим часом усі бажаючі дістануть можливість побачити, як живуть врятовані від «вуличної» долі собаки та коти, та допомогти притулку.

КОЛИ: 3 жовтня 2010 р., 13:00.

ДЕ: Притулок для тварин в Пирогові (вул. Червонопрапорна 186), заснований Товариством захисту тварин «SOS».

У акції візьмуть участь київські художники-зоозахисники та майстри графіті: Олена Новосвіт із командою, Крістін Афара (СВЖ «Природа над усе!») та ін.

Притулок має унікальну історію. Створений 1997 року в результаті гучного міжнародного скандалу на місці колишньої шкіродерні, він від самого початку свого заснування надавав порятунок безпритульним тваринам та вів боротьбу за їх права. Сьогодні в притулку живуть близько 2.000 собак та котів.

Чекаємо на вас у Притулку SOS!

Для контактів: 097 502 75 51 (Олег Андрос), 050 310 03 10, 063 630 60 81 (Тамара Тарнавська).

Довідка. Всесвітній день захисту тварин покликаний звернути увагу людства на проблеми інших мешканців планети Земля. Ця дата відзначається щорічно 4 жовтня. Відзначати цей день було вирішено у Флоренції (Італія) в 1931 році, на міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи.

4 жовтня – день пам’яті святого Франциска Ассізького (помер 4 жовтня 1226 р.), одного з найбільш шанованих у католицькій церкві святих. Франциск Ассізький вважається у католиків покровителем тварин, тому учасники конгресу відзначили саме цей день.

Матеріал щодо історії Дня захисту тварин доступний тут http://gazeta.univ.kiev.ua/index.php?act=view&id=1570

У жовтні Товариство захисту тварин «SOS» також відзначає 16 років від свого заснування та майже 14 років від створення притулку.

Як доїхати

Громадським транспортом:

З Одеської площі маршруткою 56-к (вона йде від метро «Академмістечко»), виходити на зупинці Пирогів. Від зупинки Пирогів повернутися назад 20 метрів, і повернути на вул. Червонопрапорну. На паркані біля повороту написано “Купуємо Європіддони”. Іти по всій вулиці й на гору.

Своєю машиною: від Одеської площі у бік Пирогова (Феофанії, Столичного Шосе, Обухівської траси).

Ліворуч буде велика жовта тютюнова фабрика. Не доїжджаючи до неї (майже рівняючись із нею), поворот праворуч. Вул. Червонопрапорна . По цій вулиці до кінця і на гору. Притулок на горі.

Можна їхати й з боку набережної, м. Видубичі, по Столичному Шосе. Напроти автосалону Мерседес – направо (у бік Одеської траси). Біля тютюнової фабрики (вона буде від Вас праворуч) розгорнутися у зворотний напрямок, повернути в перший поворот праворуч (Червонопрапорна).

http://sos-animals.info/

http://kyiv.in.ua/