Враховуючи зростання кількості надзвичайних ситуацій, пов’язаних із повенями в Карпатському регіоні й на низинах, ДП «Бережанське ЛМГ» вирішило зменшити вирубку лісу. Щороку додатково залишатимуть близько 100 га лісів. Про це йшлося на науково-практичному семінарі “Впровадження нових методів ведення лісового господарства в бучинах на рівнині”, який проходив на базі ДП «Бережанське ЛМГ», повідомила ZAXID.NET прес-служба Тернопільської ОДА.

Голова Бережанської райдержадміністрації В.Зінчук та голова районної ради Р.Висоцький наголосили, що «Бережанське ЛМГ» – одне з основних підприємств краю, тож і влада, і вся громадськість зацікавлені в його успішній діяльності, вдалому веденні лісогосподарства. Також варто докладати зусиль для того, щоб пріоритетну роль мали екологічні аспекти, і в той же час господарство нормально функціонувало.

На основі досліджень науковці сформулювали пропозиції до нормативних документів, які планують передати на затвердження в Держкомлісгосп. Йдеться, зокрема, про збереження життєздатного підросту і молодняку господарсько-цінних порід, заборону на дозвіл вирубування й пошкодження цінних і рідкісних видів дерев та чагарників задля природного поновлення та збереження біорізноманіття.

За матеріалами: http://zaxid.net