В рамках відзначення Міжнародного Дня захисту тварин колишні безпритульні собаки та коти запрошують журналістів відвідати їхнє нове помешкання.
КОЛИ: 5 жовтня о 13:00.
ДЕ: Притулок для тварин в Пирогові (вул. Червонопрапорна 186), заснований Товариством захисту тварин «SOS».

Притулок має унікальну історію. Створений 1997 року в результаті гучного міжнародного скандалу на місці колишньої шкіродерні, він від самого початку свого заснування надавав порятунок безпритульним тваринам та вів боротьбу за їх права. Сьогодні в притулку живуть близько 2.000 собак та котів.
Під час заходу буде показано документальний фільм про «гуманність» українських чиновників щодо тварин, повідомлено про плани вирішення проблеми їхньої безпритульності в Києві.
На захід запрошено депутатів ВР та Міськради Києва, представників інтелектуальних кіл міста.

Довідка. Всесвітній день захисту тварин покликаний звернути увагу людства на проблеми інших мешканців планети Земля. Ця дата відзначається щорічно 4 жовтня. Відзначати цей день було вирішено у Флоренції (Італія) в 1931 році, на міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи.
4 жовтня – день пам’яті святого Франциска Ассізького (помер 4 жовтня 1226 р.), одного з найбільш шанованих у католицькій церкві святих. Франциск Ассізький вважається у католиків покровителем тварин, тому учасники конгресу відзначили саме цей день.
Матеріал Анжеліки Комарової щодо історії Дня захисту тварин доступний тут.

У жовтні Товариство захисту тварин «SOS» також відзначає 16 років від свого заснування та майже 14 років від створення притулку.

Для контактів: Тамара Тарнавська, моб. телефон 050 31003 10, 063 630 60 81.