9 квітня 2010 року з  9.30 до 18.00 в білій  залі Київського  будинку вчених, вул.  Володимирська, 45А буде відбуватися відкрита дискусія з проблеми зміни клімату.

Дискусію організовує  Робоча група громадських екологічних організацій України з питань зміни клімату (РГ НУО ПЗК – www.climategroup.org) та представництво фонду ім.Гайнріха Белля (www.boell.org.ua).

До дискусії запрошені представники державної  влади – відповідальні за формування кліматоохоронної політики України, представництва іноземних держав та культурні центри (Велика Британія, ЕС, Німеччина, ООН, Британська Рада), комітети ВР України (комітет з Євроінтеграції та екології), наукові установи, представники ЗМІ.

Дискусія  буде присвячена таким темам – національна кліматоохоронна політика України, результати Конференції ООН зі зміни клімату у Копенгагені та позиція України, участь громадськості у прийняті рішень щодо екологічної політики, судові справи у сфері зміни клімату, ефективна кліматоохоронна політика в інших державах, наслідки зміни клімату в світі та в Україні, позиція Робочої групи зі зміни клімату щодо пост-Кіотської угоди.

Дискусія  буде проходити у неформальному  форматі. В кінці заходу запланований скромний фуршет.

Довідка: РГ НУО ПЗК – є коаліцією громадських  природоохоронних організацій, яка  діє з 1999 року і в яку входять 18 легалізованих українських громадських  екологічних організацій. Головною метою нашої діяльності є сприяння вирішенню проблеми зміни клімату. Серед пріоритетних завдань, які ми вирішуємо та реалізуємо  є  вироблення та сприяння реалізації кліматоохоронної політики України, участь у міжнародних переговорах, просвіта  населення з питань ощадливого використання природних ресурсів, енергозбереження та відновлюваних джерел енергії. 

Запрошуються  всі зацікавлені. Акредитація за телефоном: 353-7842, 098-2576176

За додатковою інформацією звертайтеся:

Наталя  Вишневська, 098-2576176, nvishnevskaya[AT]ukr.net

Христина  Рудницька, 063-4453505, krudnytska[AT]necu.org.ua