У Києві проведено круглий стіл з обговорення методичних рекомендацій для відновлення меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду


08 грудня 2016 року у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління було проведено круглий стіл на тему: Відновлення меж існуючих територій і об’єктів природно-заповідного фонду на картографічній основі Державного земельного кадастру як перший етап запровадження автоматизованої системи ведення Державного кадастру природно-заповідного фонду України.

В ході роботи круглого столу була обговорена необхідність поновлення картографічного матеріалу багатьох територій природно-заповідного фонду, особливо тих, що створювались у 90-ти роки та за радянських часів. Була презентована методика відновлення меж території ПЗФ, картографія по яких була втрачена, або була дуже низької якості. Також були обговорені питання підключення інформації про межі об’єктів ПЗФ до онлайн-мапи Державного земельного кадастру та врахування режиму території ПЗФ як обтяження землекористування, згідно земельного законодавства України.

Представниками Харківського обласного осередку НЕЦУ спільно з представниками КНУ ім.Т.Г.Шевченко підготовлені пропозиції щодо проекту методики відновлення меж території ПЗФ, та передані розробникам методики.

Всього у роботі круглого столу прийняло участь 20 осіб з Міністерства екології та природних ресурсів України, Департаменту екології та природних ресурсів Київської ОДА, Центру державного земельного кадастру, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченко, Національного екологічного центру України та Національного природного парку “Слобожанський”.

Антон Біатов
Харківський обласний осередок «Дикі землі»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *