Прибирання Либеді всім світом

Ви знали, що чеченська нація одна з найекологічніших у світі? Здавна у них заборонялося рубати старі дерева, використовувати забагато деревини для будівель, полювати для задоволення і навіть розорювати землі (городи робили переважно на дахах будинків!) і тому подібне. Не знали? Ось і ми раніше не знали.

Молодіжне відділення НЕЦУ взяли участь у невеличкому суботнику біля Лисої Гори на прибиранні русла річки Либідь.

Організовувала цей суботник власним коштом Чеченська діаспора в Україні https://www.facebook.com/chechenorgua/!

На жаль, людей було не так багато, проте ми спромоглися зменшити засміченість річки на майже 1 тонну сміття (покришок, пакетів, заліза та пластику найрізноманітніших видів). Крапля у морі, однак дуже непоганий початок.

Такі акції будуть продовжуватися. Ми за можливості до них долучатимемось і всім рекомендуємо. Чудові, цікаві та відповідальні люди, яким, на відміну від більшості, не все одно на навколишній світ і що з ним коїться.

У майбутньому восени проведемо з ними велике прибирання з залученням багатьох організацій і cпробуємо максимально звільнити ту частину річки від сміттєвого капкану.

Вітаємо всю екологічну спільноту міста! У нас з`явилися нові союзники)))) Дякуємо їм за активну громадянську позицію! Хвала!

Автор: Олексій Марущак
Фото: Ольга Тимчишин

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *