Казкова Зелена стежка у Миколаєві


За підтримки Національного екологічного центру України у кінці квітня вдалося запустити проект «Казка міста» у реалізацію!

Головна особливість даного проекту – створення першої у місті Миколаєві екологічної стежки, яка проходитиме територією дитячого містечка «Казка». Це невеликий дитячий розважальний парк (площа 2,5 га), в якому завжди граються діти та відпочивають громадяни міста будь-якого його району. Місце дійсно унікальне. Вражає розмаїтість видів зелених насаджень містечка. Крім робінії, лип, сосни звичайної, яблуні, ялини у парковій зоні містечка можна побачити безліч екзотичних, не традиційних для нашої місцевості, рослин: альбіцію ленкоранську, павловнію, ліріодендрон тюльпановий (тюльпанове дерево), магнолію, гінкго, сливу Піссарда, вейгелу квітучу і багато інших.

За допомогою заслуженого природоохоронця України Олега Деркача було зроблено опис деревно-чагарникової рослинності. Щоб позначити рослини було розроблено 120 табличок з українськими та латинськими назвами та QR-кодами на посилання опису даного виду. Сучасні технології допомагають дізнатися більше і використати при цьому мінімум місця.

Також був створений інформаційний стенд, який містить: картосхему зелених насаджень містечка «Казка», правила поведінки на природі та цікаві факти про окремі природні об’єкти.

Тепер, відпочиваючи на свіжому повітрі, городяни можуть пізнавати унікальність та красу рослинного світу. До того ж, таблички та стенд нестимуть естетичний характер, будуть довговічними та допоможуть у проведенні науково-пізнавальної екскурсії дитячим містечком «Казка».
Зелена стежка у дитячому містечку «Казка» стане гарним стартом та початком окультурення зелених зон міста Миколаєва. Сподіваємося, що таких місць скоро стане набагато більше. І прогулянки парками та скверами стануть не лише приємними, а і пізнавальними.

З додатковою інформацію про проект можна познайомитися за посиланнями:
http://nikvesti.com/news/public/107180 та http://www.vn.mk.ua/stories.php?id=31421

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *