Про НЕЦУ

Національний екологічний центр України (НЕЦУ) – перша громадська екологічна організація національного рівня, зареєстрована в незалежній Україні. Покликання НЕЦУ – захист дикоїприроди та права людини на якісне життя у безпечному довкіллі. НЕЦУ має 14 територіальних відділення, що діють по всій Україні, входить до IUCN, CEE Bankwatch Network, Робочу групу зі зміни клімату, Українську Річкову Мережу, тощо.

НЕЦУ прагне донести позиції та рекомендації фахівців у галузі охорони довкілля до урядовців і посадовців, які приймають ключові рішення щодо подальшого розвитку української екологічної політики, зупинити максимум порушень природоохоронного законодавства.

НЕЦУ працює за такими напрямками:

  • Біорізноманіття: НЕЦУ провадить активну політику щодо захисту, збереження і заповідання земельних ділянок з унікальними видами рослин і тварин в їх природному стані. Екоцентр намагається публічними заходами та правовими важелями протистояти неконтрольованій забудові зелених територій у Києві та навколо нього.
  • Енергетика: НЕЦУ намагається спрямувати енергетину політику України від нарощування потужностей і розбудови ядерної енергетики до впровадження технологій зменшення попиту та переходу до альтернативних джерел енергії. Екоцентр працює з урядовцями та депутатами намагаючись донести інформацію про новіші підходи до управління енергетичною галуззю.
  • Глобальні зміни клімату: НЕЦУ є членом Робочої Групи зі змін клімату, і займається інтеграцією питань зміни клімату в державну політику України, бере активну участь в міжнародних переговорах щодо зниження викидів парникових газів в атмосферу, моніторить реалізацію механізмів Кіотського протоколу в Україні, проводить інформаційні тури для громадян та підприємців про загрози змін клімату, розтлумачує економічні вигоди переходу на нові технології.
  • Банки розвитку: НЕЦУ здійснює моніторинг діяльності банків розвитку (ЄБРР, ЄІБ, Світовий банк, тощо) в Україні, намагаючись запобігти негативному впливу їх проектів на довкілля та місцеве населення. Організація виходить з того, що гроші платників податків не можуть використовуватися на шкоду суспільству. НЕЦУ також тісно співпрацює з організаціями, які наглядають за фінансуванням проектів Європейською Комісією (за межами України).
  • Кавказ і Центральна Азія: НЕЦУ співпрацює з організаціями у регіоні розповсюджуючи свій досвід у роботі з банками розвитку. Зокрема здійснює моніторинг проектів пов’язаних з видобуванням та транспортом нафти і газу з Каспійського регіону

Детальнішу інформацію можна знайти на офіційному сайті НЕЦУ: necu.org.ua

Для контактів: necu@necu.org.ua

НЕЦУ в Фейсбук: facebook.com/ecocentre

НЕЦУ в Твітері: twitter.com/ecocenter

3 thoughts on “Про НЕЦУ

  1. Ну чому ж нема. Є посилання на сайт, всі контакти там. Але дякуємо за зауваження! Оновимо сторінку!

  2. Понад рік тому Уманський відділ поліції ГУ Національної поліції у Черкаській області відкрив кримінальні провадження та розпочав досудове розслідування за фактом вчинення службовими особами Національного дендрологічного парку «Софіївка» злочину, передбаченого ч.І ст. 191 КК України (розтрати майна), за ознаками злочину, передбаченого ч.І ст.366 КК України (службове підроблення) та за ч.І ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).
    . . . .

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *