Ігнорування волі народу

У багатьох жителів краю викликала здивування реклама- оголошення у номері 17 газети «Верховинські вісті» про будівництв міні ГЕС на території села Явірник (урочище Кляуза-Шибене). Адже 18 березня відбулися збори в селах Явірник і Зелене та 08 квітня 2012 року відбулися громадські слухання за участю голови райдержадміністрації Гондурака В.І., представників ТзОВ «Гідроенергобуд», жителів села Шибене, Зелене, які проголосували про заборону будівництва мініГЕС будь-якого типу на території Зеленської сільської ради та депутати Зеленської сільської ради прийняли рішення про відміну раніше прийнятих рішень на надання земельної ділянки в оренду, відміну дозволів на проектно-пошукові роботи.

В разі не дотримання волевиявлення жителів сіл Шибене, Зелене, Красник, Дземброня, Бистрець, селища Верховина та інших сіл ми будемо проводити акції протесту, з метою недопущення будівництва будь-якого типу мініГЕС на річці Чорний Черемош та її притоках.

Ініціативна група «Врятувати Черемош»

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Ігнорування волі народу

  1. Ернест коментує:

    туризм в майбутньому зможе принести більше прибутків чим міні ГЕСи, які будуть в приватних руках! а збереження природи є головним завданням всього людства заради нашого майбутнього- наших дітей!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *