Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Палкий привіт співочим пташкам?

Шістдесят гривень за вхід — і ні в чому собі не відмовляйте. Їжте органічну їжу по 30 гривень за порцію або жуйте звичайні шашлики по 25 гривень за 100 грамів, запиваючи шампанським. Купуйте дизайнерські краватки, кераміку, сумки, блокноти, прикраси. Чай і кава, щоправда, безплатно — від спонсорів заходу.

Який захід? А фестиваль «Три дні в саду». Шмат території ботанічного саду ім. М. М. Гришка обгородили на три дні решітками, поставили ятки, сцену, потужні динаміки (палкий привіт співочим пташкам). За парканом — щось середнє між Андріївським узвозом і ярмарком пирогівського Музею архітектури та побуту. Бо серед пропонованого краму не було ні кокард-шинелей-медалей, ні вишиванок-писанок-свистульок. А все інше я вже десь бачив. Або принаймні мені так здалося.

Були ще майстер-класи. Наприклад, як робити букети. Почали з того, як правильно обрізати троянди перед тим, як поставити їх у вазу. Виявляється, це ще не всі знають. Намагаючись повторити плавні рухи ведучої, кілька дівчаток люто орудували гострими ножами. Далі вже пішла естетика власне букетів: яку квітку зробити головною, яка до неї пасуватиме, яка ні.

На майстер-класі з кавової анімації (кава — замість піску) діти тупо бабралися у кориті з висушеною кавовою гущею. Втім, назагал семінарчики були цікавими, але дуже бракувало у програмці точного часу їх проведення.
Щодо мистецької програми, то ввечері було кіно просто неба (хто здогадався узяти підстилку, той урятував себе від простатиту або інших болячок, хто не здогадався — сидів на голій траві). Удень тут награвав джаз томливий піаніст, який не забував щочверть години похвалити себе. Утім, особисто я багато готовий пробачити людині, яка знає і з задоволенням виконує «Весняне танго» Сергія Нікітіна.

Народу зібралося чимало. Особливо багато було дітей — вони гралися з клоунами, валялися на траві й витоптували вершечки альпійської гірки. Буде чим зайнятися працівникам ботсаду після завершення «фестивалю». Дуже прикро, що наша наука доведена до такого стану, що змушена заробляти як не на феєрверках «Французької весни», то на «трьох днях у саду».

Олег ЛИСТОПАД http://www.ukurier.gov.ua/uk/articles/palkij-privit-spivochim-ptashkam/

Leave a Reply