Склад Робочої групи

Вінницька область

Дніпропетровська область

Івано-Франківська область

Київська область


Ладижинська громадська рада

Ладижинська громадська рада є неурядовою громадською організацією створеною у 2009 році. Основною метою ради є захист прав та інтересів територіальних громад у різноманітних сферах суспільного життя, в першу чергу у питаннях екології та охорони навколишнього середовища, економічного розвитку громад та соціального захисту, розвиток місцевого самоврядування та побудова громадянського суспільства.

Контакти:
Андрій Скакодуб
електронна адреса: sobor24321[at]ukr.net
http://lad.vn.ua/blog/rada.html


Дніпродзержинська громадська екологічна організація Голос природи

Голос природиОрганізація “Голос Природи” створена з метою екологічної просвіти та захисту прав на життя в безпечному навколишньому середовище. Організація було створена активістами організації “Грінпіс-Україна” у 1999 році, після закриття українського відділення міжнародної екологічної організації “Грінпіс”. Основними цілями організації є інформаційно-просвітницька діяльність та екологічна освіта;
сприяння захисту навколишнього середовища та здійснення природоохоронного контролю.

Контакти:
Колішевський Євген
а/с 341
м.Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл., 51940
телефон/факс: +380 5692 67439
електрона адреса: info[AT]voice.dp.ua
www.voice.dp.ua


Ініціативна група с. Шульгівки

У с. Шульгівка Петряківського району Дніпропетровської області планується будівництво промислової норочної ферми на 420000 голів. У 2014 році активно робилися підготовлені роботи. Будівництво було розпочато без консультацій з громадськістю, відсутній доступ до повної екологічної інформації про заплановану діяльність, сумнівними є обґрунтування виробництва на цій території, адже землі віддані під будівництво мали стати частиною природно-заповідного фонду. Місцеві жителі виступають проти, але постійно стикаються з бездіяльністю влади. Для вирішення проблем була створені ініціативна група.

Контакти:
Льовкіна Вікторія
електронна адреса: vitalevkina@gmail.com


Ініціативна група територіальної громади с. Делієве

В с. Делієве Галицького району Івано-Франківської області планували будівництво промислової свиноферми потужністю біля 12000 свиней, а побудували свиноматочну ферму навіть з більшим загальним поголів’ям. Місцеві жителі стурбовані через потенційні наслідки для їх довкілля та здоров’я. Крім того, при плануванні та будівництві ферми селян не забезпечили повною екологічною інформацією, що є фактично порушенням їх прав.

Контакти:
Підгаєцька Марія
телефон: 050 338 88 42
електронна адреса: pydgaitska@mail.ru


Богачик Олександр Григорович, Косультант Compassion in World Farming в Україні

Compassion in World Farming (Співчуття у світовому фермерстві) – благодійна організація зареєстрована у Великобританії, яка проводить кампанії та лобіювання питань пов’язаних з добробутом продуктивних тварин. Це кампанії проти експорту живих тварин, деяких методів забою тварин, і всіх систем промислового тваринництва. CIWF виросла до глобального руху з партнерами та прихильниками які турбуються про добробут продуктивних тварин.

Compassion in World Farming має офіси в Ірландії, Нідерландах, Франції, Італії, Польщі, Чехії та Сполучених Штатах. Представники знаходяться в Океанії, Південній Африці, Центральній і Східній Європі. Завдяки Compassion in World Farming у Великобританії було заборонено утримувати телят у вузьких боксах, а також заборонені станки для поросних свиноматок та утримання їх на прив’язі. В результаті їх клопотання Європейський Союз визнав тварин, як чутливих істот. Compassion in World Farming не підтримує насильства чи погроз, організація проводить мирні кампанії пропаганди гуманного поводження із продуктивними тваринами. На додаток до основної роботи, CIWF створює навчальний матеріал для школярів і студентів.

Контакти:
тел. 095 102 07 39
Електрона адреса: bogachyk@gmail.com


Національний екологічний центр України

necuДіяльність НЕЦУ спрямована на створення ефективної системи управління охороною навколишнього середовища, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, розвиток природньо-заповідного фонду, проведення наукових екологічних експертиз, інформування громадськості щодо проблем охорони довкілля. Мета НЕЦУ – об’єднання зусиль різних верств суспільства, інтелектуального та творчого потенціалу України, співпраця з науковими, фахівцями різних галузей, урядовцями та громадськими організаціями задля покращення стану довкілля в країні.

Контакти:
Коломієць Наталія
а/с 306, 01032, м.Київ, Україна
телефон: 044 353 78 42
електрона адреса: nkolomiets@necu.org.ua
www.necu.org.ua


Експертно-дорадчий центр Правова аналітика

analitycaЕкспертно-дорадчий центр «Правова аналітика» є громадською організацією правничого спрямування заснованою у 2011 році у Львові. «Правова аналітика» працює в царині захисту прав людини, утвердження демократичних засад, розбудови правової держави та прагне здійснити свій внесок у розвиток громадянського суспільства та правозахисного руху в Україні. До основних цілей центру відносяться утвердження та захисту прав людини і громадських інтересів; надання допомоги у захисті прав; сприяння розвитку правозахисного руху; сприяння становленню громадянського суспільства; імплементації принципів міжнародного права і європейських стандартів в Україні; провадження науково-дослідницької, громадської експертної, просвітницької діяльності; та сприяння розвитку природоохоронної справи.

Контакти:
Мар’яна Булгакова
а/с 3060, Львів, 79017
електронна адреса:  Office[at]legalanalytics.com.ua
http://legalanalytics.com.ua/

Comments are closed.