Саботажників заповідної справи запрошено на народну забаву

АНОНС

4 листопада 2009 року о 12.00 відбудеться пікетування громадськими природоохоронними організаціями Державного комітету лісового господарства України (м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9-А) – структури, що саботує створення національного природного парку «Дніпровсько-Тетерівський». Організатори акції: Дружина охорони природи «Зелене майбутнє», Громадянська ініціатива «Люди за права тварин», Київський еколого-культурний центр.

Створення національного природного парку «Дніпровсько-Тетерівський» заплановане Указом Предизента України на площі 30,4 тис. га у Вишгородському та Іванківському районах Київської області. На даний час це територія Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства, яке перебуває у структурі Держкомлісгоспу. Лісомисливське господарство не надає свого погодження на створення національного природного парку «Дніпровсько-Тетерівський», мотивуючи це «радіоактивним забрудненням території».

Разом з тим, це «радіоактивне забруднення території» зовсім не заважає будівництву елітних маєтків та мисливству на території лісомисливського господарства. На території Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства впольованих звірів просто закопують, оскільки їх м’ясо неможливо споживати внаслідок понаднормового вмісту радіонуклідів.

Під час пікетування чиновникам Держкомлісгоспу буде запропоновано взяти участь у новій народній забаві: стрільбі з рогатки по надутим презервативам. Дана народна забава відображатиме відношення чиновників до диких звірів – використали і викинули. Запрошення прийняти участь у цій забаві вже направлені Київським еколого-культурним центром потенційним учасникам: голові Дежкомлісгоспу Миколі Тимошенку та всім його заступникам, а також відомим затятим мисливцям: Леоніду Кравчуку, Леоніду Кучмі, Віктору Януковичу, Нестору Шуфричу, нардепу Володимиру Сівковичу.

Створення «Дніпровсько-Тетерівського» національного парку дозволить припинити жорстоке вбивство диких звірів заради забави та спрямувати розвиток цієї території у природоохоронному і туристичному напрямку.

Контакти:

Михайло Богомаз, ДОП «Зелене майбутнє» 8063-619-06-81,

Володимир Борейко, Київський еколого-культурний центр 8067-715-27-90

Опубліковано у Природно-заповідний фонд | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *