Регіональний ландшафтний парк Сокольники - Помірки

На Харківщині створено регіональний ландшафтний парк “Сокольники – Помірки”

На сесії Харківської обласної ради 30.08.2012 прийнято рішення про створення регіонального ландшафтного парку «Сокольники – Помірки» площею 1104,6 га.

Територія парку має значну природоохоронну та рекреаційну цінність для м. Харків. Тут зростають десятки видів рослин (гніздівка звичайна, зозулені сльози серцелисті, коручка чемерниковидна, коручка морозниковидна, коручка широколиста, любка дволиста, тюльпан дібровний, цибуля ведмежа) та тварин, які занесені до Червоної книги України, 5 видів тварин занесені до Європейського Червоного списку.

19.10.2012, 14:53 | Читати далі...

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...далі


Приєднуйтесь!