Пікет безпартійних під секретаріатом президента (+ фото)

Сьогодні, 30 листопада під стінами Секретаріату Президента України відбувся так званий Марш безпартійних на захист Києва.

Акція зібрала понад 100 представників різноманітних ініціативних груп, які борються за збереження парків, скверів і історичних об’єктів в Києві. На акції дійсно не було жодної партійної символіки і жодної символіки громадських організацій – лише кияни, яким обридли обіцянки політиків.

На думку організаторів, жодної надії на пікетування мерії більше немає, тому необхідно, щоб безчинство Київради і Черновецького особисто зупинив Президент Ющенко.

Учасники уклали перелік проблемних точок столиці, безчинство в яких слід зупинити, оперативно зібрали підписи під переліком і передали у Секретаріат.

На власну думку журналістів ХВ, прикро, що до пікетувальників ніхто не вийшов, але дуже дивно, що на акції було дуже багато оперативників, які знімали акцію на відео.

Детальний фоторепортаж дивіться тут:
Частина 1: http://h.ua/story/72267/
Частина 2: http://h.ua/story/72269/
Частина 3: http://h.ua/story/72272/

Петро ГАлушка

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!