На Вінниччині ледь не згорів загально-зоологічний заказник

29 квітня пожежники, екологи та місцеві жителі рятували від пожежі загально-зоологічний заказник місцевого значення «Сандрацький», який знаходиться на території с. Голодьки Хмільницького району Вінницької області.

Вогонь пошкодив 8 гектарів землі і впритул підійшов до високих очеретів, де знаходяться колонії та місця гніздування птахів, оселі ондатри та річкового бобра, місця перебування зайця-русака та куниці. Завдяки професійним діям працівників Українського товариства мисливців і рибалок, державної лісової охорони, до яких приєднались місцеві жителі та працівники Держуправління охорони навколишнього природного середовища, пожежа була вчасно ліквідована та врятовано тисячі гнізд різноманітного птаства.

Держуправління виступило з ініціативою нагородження працівників, які відзначились під час гасіння пожежі, за їх мужні та оперативні дії.

Довідка
Заказник «Сандрацький» є одним із найкращих місць, де розводиться ондатра, видра, річковий бобер, куниця, гніздяться лебеді-шипуни, кулики, бугаї, деркачі, сіра, біла, руда чаплі та багато інших видів.

Джерело: vinnitsa.info

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!