Лекція про історію екологістських рухів ХХ сторіччя

22 вересня о 18:00 в Національному університеті «Києво-Моглянська академія» в 213 аудиторії відбудеться лекція-семінар про історію екологістських рухів ХХ сторіччя.

На лекції ви дізнаєтеся про історію екологістських рухів у ХХ столітті, а також що таке «екологізм» і чим «природоохорона» відрізняється від «екології». Також буде висвітлено основні ідеологічні напрями екологістського руху у світі та особливості розвитку цього руху в Україні.

Читає: Олег Андрос, аспірант кафедри політичних наук філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представник Спілки вільних журналістів «Природа над усе!» та Національного екологічного центру України.

Організатори: Екоклуб НАУКМА та Нацоінальний екологічний центр України

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!