Куяльник на межі висихання

На думку екологів в Куяльницькому лимані спостерігається різке зниження рівня води.

Про це повідомив в ході прес-конференції начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Одеській області Анатолій Яцков.

Уже кілька років поспіль рівень води в лимані продовжує падати, а фінансування закладене на цей рік, стосується тільки вишукувальних роботи вчених, а не конкретних заходів.

«У нинішньому році передбачено всього 300 тисяч гривень на розробку проектів вирішення проблеми, але лиман з кожним днем все міліє, - розповідає Анатолій Яцков. - Постійно зменшується рівень води. Там розорали землі і організували ставки, дамби по річці великий Куяльник ».

Андрій Колісниченко, odessa-daily.com.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!