Держкомлісгосп примусять захищати або ліси або себе!

В понеділок, 10 листопада 2008 року о 9.00 ранку активісти екологічних організацій Києва та Миколаївщини пікетуватимуть Державний комітет лісового господарства України, вимагаючи захистити приморські ліси від розграбування.

Мирним але рішучим протестом з великими транспорантами, активісти вимагатимуть припинення руйнування унікальних ландшафтів Миколаївщини та звільнення з посади голови «Миколаївлісу».

Керівництво Миколаївського обласного управління лісового і мисливського господарства блокує роботу регіональних ландшафтних парків на узбережжі Чорного моря і спотворює природно-заповідні об'єкти лісогосподарською діяльністю.

Депутати зловживають своїми повноваженнями коли справа доходить до питань природокористування. На браконьєрство місцева влада заплющує очі, або навіть захищає порушників, здійснює тиск на ЗМІ.

Їх треба зупинити, поки є що захищати!

Події розгорнуться з 9.00 по 10.00 під Державним комітетом лісового господарства України за адресою Шотта Руставелі 9а.

Приурочена до пікету прес-конференція «Миколаївліс», годі нищити природу Чорноморського узбережжя!» відбудеться о 15.30 в інформагенстві “УКРІНФОРМ” за адресою вул. Б. Хмельницького, 8/16.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Поліна Рибачук
Тел: +380975714241
Email: polina at necu.org.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!